Top Channel Albania

5128729324
2140000
268178
23.06.2011
AL

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

"top channel" "lajmi i fundit" portokalli "top story" "top news" "breaking news" "big brother" "the voice" pasdite "procesi sportiv" "ne shtepine tone" select "top awards" "shiko kush luan" hipokrati "top show" "pushime on top" "ftese ne 5" "fshatrat e shqiperise" "e diell" "hells kitchen" dilema open "gjurme shqipare" "top talk" "fiks fare" exclusive "wake up" "top talent" "shqiperia live" "ftese ne 5" "goca dhe gra" "a live night" "me ler te flas" perputhen "inside story" "balcan project"

Видео канала
Назад
Что ищут прямо сейчас на
yellowool Buena лесли нильсен SHOSHILINCH XABAR роналду против месси гидроизоляция ванны своими руками Чокоерем Екатерина Варнава 奔跑吧兄弟第三季 Авторынок в Ереване Koen LiebherrPower Vijay jogran new comedy bigg boss vasuki vaibhav Mi No Lob Дау дамайсыз стойкий макияж глаз ставим попы дикая природа Kazah